Lord Czaada

Tak tahle sekce je o mně.

Je mi 16 let a bydlím na západě Čech poblíž Karlových Varů. Jak už jste možná zjistili, chodím do stejné třídy s Daronem a Orbydem. Studuji na gymnáziu a co se mnou bude dál zatím nevím.

Star Wars jsem poprvé viděl někdy v létě 1996, když ho dávali u nás v kině. Na první pohled mě uchvátila tehdy ještě neupravená verze staré trilogie. Asi za měsíc jsem na Hvězdné války šel znovu. Nejsem si jistý, jestli jsem tehdy pochopil o co tam vůbec jde, ale naprosto mně fascinovaly souboje světelných mečů a vesmírné bitvy.

Pak jsem však na Star Wars nějak pozapomněl. Znovu jsme si je oživil, když byla v roce 1999 natočena Epizoda I a my jsem se o ní, tehdy ještě na základce, bavili s kámošema. A tehdy jsem Star Wars podlehl a už mě to nepustilo. Nejdřív jsem si vystřihoval všechny obrázky a lepit do alba a později jsem si začal kupovat i jiné věci se SW tematikou. To už přišla do kin i Epizoda II a ta mě v mém nadšení ještě utvrdila. Když jsme se s Orbydem dostali na "gympl"(chodili jsme spolu i na zš), tak jsme poznali dalšího SW nadšence Darona.

S blížící se Epizodou III jsem si s nimi na ní naplánovali cestu do Prahy. Byli jsme nadšeni!!!

Teď se těším na chystaný seriál a na to, co nám ještě Lucas připraví...

Tak to jsem já :)
Mimo Star Wars se také snažím dělat atletiku,plavu a snažím se dělat i další sporty.Když je zrovna zima tak jezdím na lyže a snowboard.A taky už 7 let hraju na housle(nechápu jak jsem to mohl vydržet).Mám 2 mladší sourozence a moje rodina můj zájem o SW toleruje.

 

 

Tady se můžete podívat na moje třídní stránky,které snad brzo vezmeme s Daronem pod vlastní ochranu.


Na závěr bych chtěl poděkovat:

samozřejmě Georgi Lucasovi,který nám dal Star Wars

Daronovi a Orbydovi-díky Daronovi jsem se rozhodl založit tyhle stránky a díky přátelské rivalitě si drží aspoň tuto úroveň

všem dalším autorům ze světa SW

a mojí rodině,která je to ochotna tolerovat

P.S.ten obrázek jsem našel narychlo a asi ho změním